etusivulle


Suunto-Games 2005




Suunto-Games 2005


 

Näpäytä tästä Suunnon sivuille 

      


Suunto-Games 2005
Tiedotus pysäköinnistä

Pysäköintimaksu 1 € peritään erikseen sekä lauantaina että sunnuntaina niiltä, jotka pääsevät kilpailukeskuksen tuntumaan (alle kilometrin päähän). Tienvarsipysäköinnistä ei peritä maksua. Ole ystävällinen ja varaa tasaraha.

Niille, jotka joutuvat käyttämään lastenvaunuja tai -rattaita voidaan luvata pysäköinti alle kilometrin kilpailukeskuksesta, edellyttäen, että tulevat paikalle 45 minuuttia ennen kilpailujen ensimmäisiä lähtöaikoja (vara-alue Yhtyneiden Kuvalehtien parkki, n. 30 paikkaa myös käytössä).

Purkaminen (tienvarsipysäköinti) tapahtuu parhaiten kilpailukeskuksen risteyksen jälkeisellä bussipysäkillä sekä laskettelurinteen alaosan kohdalla olevalla bussipysäkillä. Myös Solvallan alaparkkipaikkaa voidaan käyttää tarvittaessa.

Iloisinta kuitenkin on, että pystymme tarjoamaan kaikille kovapohjaisen pysäköintipaikan.

Suunto-Gamesin 2004 pysäköintiä 
ensimmäisenä päivänä

 


 

:: Valitse


- Etusivu
- Kilpailukutsu
- Ilmoittautuminen
- Kilpailuohje
- Kysyttyä ja palautetta
- Järjestäjät

- H/D21E valinnat
- Lähtöajat
- Tulokset

- Opastus
- Kilpailukeskus
- Lähtöviitoitus
- Matkat ja rastit

- Ratamestarien mietteitä
- Valvojan lausunto
- Kuvia maastosta
- Kuvia talkoista
- Kuvia lauantailta
- Kuvia Muksulasta

- In English
- På svenska

Ylös


Copyright 1995-2005 Helsingin Suunnistajat ry - info@helsinginsuunnistajat.fi